Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Cezar

Strony: [1]
1
Inne / Pytania do ekspertów
« dnia: 27 Listopad 2013, 11:49:28 »
Słuchajcie, znajomy ma jutro kolokwium z kolei, w związku z tym mam kilka pytań do znawców, gdyż nie jestem na 100% pewien wszystkich odpowiedzi (pytania są wielokrotnego wyboru):

1. Podkładka żebrowa przymocowana jest do:
a) podkładu
b) szyny
c) złącza szynowego
d) konstrukcji mostu

EDIT: Dzięki za pomoc :)

2
Do pobrania nowa wersja w załączniku ;)

Przedstawiam Wam moją wizję rozkładu dla Testowa :)

W paczce znajdują się:
- oczywiście rozkład;
- opis rozkładu;
- dodatkowe informacje do rozkładu, takie jak np.: plan przejść EZT/szynobusów, wykaz skomunikowań, plan przejść lokomotyw, plan przejść składów wagonowych pociągów pasażerskich czy plan pracy manewrowej pociągów liniowych i zdawczych;
- cztery pliki z zapisem stanu gry, umożliwiające z poziomu symulatora (zakładka Symulacja -> rozpocznij od...) rozpoczęcie gry o 6:00 i 18:00 w poniedziałek lub sobotę.

Proszę nie zgłaszać błędu około godziny 0:00. Tak ma być, to tzw. jazda równoległa. Przed rozpoczęciem symulacji zalecam przeczytać opis rozkładu. Zawartość paczki proszę wypakować do folderu z plikami do Isdr.

Życzę miłego dyżurowania na stacji Testowo :)

Proszę o komentarze (na tak i na nie) dotyczące zamieszczonego rozkładu, proszę zgłaszać wszelkie błędy i niedociągnięcia, błędy w opisie czy w informacjach dodatkowych do rozkładu (jeśli się znajdą) ;)

3
ISDR - Tematy ogólne / Łączenie składów na sąsiednich torach
« dnia: 18 Kwiecień 2012, 15:55:14 »
Odkryłem coś ciekawego, mianowicie udało mi się połączyć dwa składy stojące blisko siebie, ale... na sąsiednich torach. Dodaję save'kę z tej chwili i screena.

4
Inne / Zerwane wężyki
« dnia: 29 Październik 2011, 19:42:53 »
Takie zwykłe pytanie, pytam z ciekawości, znalazłem na YT filmik ze stojącym EN57 z powodu zerwanych wężyków. Może mi ktoś wytłumaczyć co to jest? Czy chodzi o hamulec bezpieczeństwa czy to jakieś coś innego?  :o

Strony: [1]