Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kolejorz91

Strony: [1]
1
Fikcyjne obecne w smyku stacje / posterunki, niech tutaj zostaną na zawszę dla innych pokoleń ludzi, nawet jak by pojawił się realistyczny prawdziwy post. - stacja. ;)

2
Urządzenia srk / Odp: Pulpity fikcyjnych stacji
« dnia: 14 Marzec 2015, 22:27:01 »
Wprowadzone zmiany przezemnie. I jak, już lepiej to wygląda? :)

3
Urządzenia srk / Odp: Pulpity fikcyjnych stacji
« dnia: 12 Marzec 2015, 16:16:08 »
DamDam, tu będzie tylko jeden peron na całą stację? A przy torze nr 2? będą przelotówki do Ślemienia?

4
Urządzenia srk / Odp: Pulpity fikcyjnych stacji
« dnia: 12 Marzec 2015, 11:07:16 »
Tak naprawdę, autorem tego pulpitu jestem włśnie ja, ja to wymyśliłem a nie użytkownik DamDam.

Co do modyfikacji, pierwotnie mają być tylko dwa perony a nie trzy. Trzecim wąskim jak to pierwotnie zakładałem miał być niedostępny dla pociągów pasażerskich. I gdzie dworzec ma być na peronie "trzecim" od dołu pulpitu? Dodatkowe tory za peronem "trzecim" są moim zdaniem, niepotrzebne. :) Tarcza zaporowa powinna mieć przycisk zielony tak jak w Liskowie Miasto. ;)

5
Urządzenia srk / Odp: Pulpity fikcyjnych stacji
« dnia: 10 Marzec 2015, 15:24:54 »
DamDam, zepsułeś mi przystanek osobowy "Martyny Jezioro" z post. odg. :( Nie tak to sobie wyobrażałem. Myślałem że tutaj z prawej str. pulpitu nic nie pozmieniasz. Tory na tartak chciałbym aby były bez zmian tak jak jest pokazane na moim pulpicie.

6
Urządzenia srk / Odp: Pulpity fikcyjnych stacji
« dnia: 10 Marzec 2015, 13:19:56 »
To w takim razie musiał bym zmienić częściowo pulpit. Będę musiał dodać drugi tor do stacji Maki tak jak to jest z Ślemienia, tak by tor nr 2 nie kończył się ślepo. Pierwotnie zakładałem, że do Maki i Dytryny będą to inne linie kolejowe (osobne) jedno torowe.

7
Urządzenia srk / Odp: Pulpity fikcyjnych stacji
« dnia: 08 Marzec 2015, 10:49:57 »
Dziękuję za przydatne uwagi. A czemu nie mają być semafory (wjazdowe) od tartaku na stację? Usunąć je czy podmienić na Tz czy Tm? A peron 1 tak jakoś mi wyszedł szeroki na pulpicie, ze względu po lewej znajdujące się tory krzyżowe. :)

8
Urządzenia srk / Pulpity fikcyjnych stacji
« dnia: 07 Marzec 2015, 22:33:03 »
Wpadłem na pomysł aby rozszeżyć oferte dla symulatora ISDR, o fikcyjną stację "Margostyniec". W załączniku pulpit tej stacji. Mam nadzieję też na jakąś małą współpracę udział w tym projekcie tej stacji. Znajdzie się jakaś pomoc? :) Ja nie mówię, że ktoś ma robić to za mnie, lecz mieć w tym współudział. ;) Liczę na doświdczone znające się osoby. Dopiero to mój początek w tworzeniu stacji dla smyka.

Uwaga: z uwagi na ograniczone możliwości wprowadzania zmian, a także plany rozwoju symulatora zakładające brak tworzenia następnych posterunków fikcyjnych, nie powstanie symulator ISDR z przedstawionym w tym wątku pulpitem. Przenoszę wątek z działu o symulatorze do działu ogólnego na temat urządzeń srk.
Paweł

9
Bo ja dla smyka chciałbym stworzyć stację. I dlatego pytam o program do tworzenia stacji, pulpitu kostkowego itp. :)

10
Gdzie mogę uzyskać dostęp lub pobrać program do budowy pulpitu ISDR dyżurnego ruchu, wraz z rysowaniem planu schematycznego na ewentulany widok podglądu stacji itp.? :)

11
Wyskoczył nieznany mi błąd podczas testowania smyka Lisków Miasto. Ktoś mi pomoże rozwiązać ten błąd? Nie chcę od nowa zaczynać dyżur "od zera". W załączniku zdjęcie oraz sav.

12
A czy mogła by być chociaż szlakowa 50km/h od Liskowa do Liskowa Miasto? ::)

13
Wszystko gra i buczy ;) ... ale czy prędkość szlakowa z Liskowa do Liskowa Miasto mogła by być wyższa  :o na te ponad 5 km drogi, np zwiększyć do 50 lub 60km/h?  ::) No chyba że, tam jest tor w nie najlepszym stanie i przez to ograniczenie prędkości szlakowej.  :)

Strony: [1]