Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - marek_n0

Strony: [1] 2 3 4
1
Patrz - dokument "dokumentacja_specyfika.pdf" pkt. 3.1, załączony do ISDR-a.

2
Testowo / Odp: Usterka - brak reakcji programu na polecenie "napraw".
« dnia: 17 Listopad 2015, 23:17:10 »
Trzeba czekać. Po pewnym czasie się naprawi. Sprawdzone.

3
Można przełożyć zajętą pozornie zwrotnicę za pomocą wyciągniętego przycisku "pJznumer zwrotnicy" i obsłużeniu przycisku danej zwrotnicy.

4
Zauważyłem w tym rozkładzie błąd. Pociągi z Wilamowic mają na końcu cyfrę nieparzystą a z Testowa parzystą. Pociągi kursujące według IRJ z Testowa lub z Wilamowic mają raz parzystą a raz nieparzystą.

5
Przyciemnij wyświetlacz i już nie będzie za bardzo świecić w oczka ;)

6
W Liskowie i na post. 3 siedzą ciągle Nowaki, 24 godziny na dobę, tylko się płciami zamieniają.

7
U mnie  jak 7780 jechał na rozjeździe, post. 3, na SPEDPOL, to wyskoczył błąd i nic nie działało, ale zapisałem stan symulacji i normalnie zaczęło chodzić. Po zapisie nie wyłączałem ISDR-a. Posiadam Windows 8.1.
I jeszcze błąd w rozkładzie jazdy, przy pociągu 7783 jest, że jedzie z kierunku "--------", w kierunku "Lisków", a powinno być z kierunku "Lisków Rynek", w kierunku "--------".

8
Podczas rozmowy z posterunkiem 3, nie działa komenda przyjazd. Jak się poda komendę odjazd to dróżnik zamyka przejazd, ale już nie otworzy jak pociąg przejedzie i jak się wciśnie otwórz, to mówi, że pociąg nie przejechał. Ale sygnały dzwonkowe działają.

9
Przy stacji Brzeg Dolny jest bocznica PCC Rokita i na tej bocznicy jest blok obsługiwany przez pracownika kolei. Jeżeli jakiś np. zwrotniczy znajduje się na stacji w Brzegu, to on idzie na tą bocznicę dać pozwolenie i pociąg może wjechać na Rokitę na sygnał zezwalający (nie manewrowy) na jazdę. Ale jeżeli nie ma nikogo, kto mógłby pobiec tam to pociągi wjeżdżają na sygnał manewrowy. Czyli pociągi wjeżdżają na sygnał zezwalający nie manewrowy lub na sygnał manewrowy. Oczywiście ruchem na bocznicy rokity steruje dyżurny ruchu ze stacji Brzeg Dolny.

10
Lisków (stara wersja symulatora) / Odp: Lisków - Dyskusja 2
« dnia: 18 Wrzesień 2014, 15:07:15 »
Tam gdzie nie ma ToP-ów, pociągi jadące do nas, nie zwalniają przy wprowadzonym ograniczeniu na przejeździe. Błąd wyskakuje, gdy odwołuje się usterkę na przejeździe z rozwijanej listy, czyli do/z Wilamowic i Liskowa Miasta.

11
Lisków (stara wersja symulatora) / Odp: Lisków - Dyskusja 2
« dnia: 17 Wrzesień 2014, 18:12:56 »
Po zgłoszeniu  posterunkowi  (obojętnie, któremu) usterki na przejeździe, pociągi jadące od tego posterunku nie reagują na ograniczenia wprowadzone na danym przejeździe. Ale jeżeli przed przejazdem jest postawiona tarcza ostrzegawcza przejazdowa, która wskazuje sygnał Osp1, to pociągi zmniejszają prędkość do 20km/h. Podczas odwoływania usterki na przejeździe, który znajduje się na szlaku do/z Wilamowic
lub/i Liskowa Miasta wyskakuje błąd.

12
Lisków (stara wersja symulatora) / Odp: Lisków - Dyskusja 2
« dnia: 05 Wrzesień 2014, 11:37:05 »
A ja nie potwierdzam. Sprawdzałem i u mnie normalnie C wskazuje S11 a L wskazuje sygnał S9. Trzeba chyba wezwać komisje.

13
Testowo / Odp: Parę pomysłów co do rozwoju symulatora
« dnia: 26 Sierpień 2014, 18:03:43 »
Istnieje, na kilku nastawniach widziałem. I to na takich, że jest mały ruch i prawie tylko same przeloty.

14
Testowo / Odp: Parę pomysłów co do rozwoju symulatora
« dnia: 26 Sierpień 2014, 15:32:15 »
A może otwieranie przejazdu z pulpitu? Nie przeskakiwało by się wtedy między zakładkami po każdym pociągu.

15
Lisków (stara wersja symulatora) / Odp: Lisków - Dyskusja 2
« dnia: 25 Sierpień 2014, 13:51:32 »
Ta tarcza Tm202 to jest jako tarcza Tz1 na SPEDPOL-U.

Strony: [1] 2 3 4