Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Malk_18

Strony: [1]
1
Urządzenia srk / ETCS/ERTMS - dokumentacja.
« dnia: 01 Czerwiec 2021, 21:58:08 »
Cześć. Znów zwracam się do kogokolwiek, kto posiada jakąkolwiek dokumentację na temat urządzeń ETCS/ERTMS z prośbą o udostępnienie jej na użytek własny. Pozdrawiam wszystkie dobre dusze, które zdecydują się mi takową dokumentację udostępnić.

Miłego wieczoru.

2
Dzień dobry.

Przychodzę tutaj z zapytaniem, czy ktokolwiek mógłby wypisać wszystkie typy blokad liniowych stosowanych na PKP, podać ich ilustracje, wytłumaczyć zasadę działania i przypadki (stacje), gdzie się je stosuje lub stosowało? Ewentualnie jeżeli uda się zdobyć i udostępnić mi dokumentację danej blokady, będę bardzo wdzięczny.

Przede wszystkim muszę wspomnieć, że odwiedziłem strony typu transportszynowy.pl i www.bsk.isdr.pl, jednak oprócz ogólnego opisu budowy i zasady działania blokad lub jego spisu (http://infokolej.pl/printview.php?t=15815&start=0) znalazłem jedynie kawałek (tak mi się wydaje) dokumentacji blokady liniowej typu JZB-111 (http://bc.pollub.pl/dlibra/doccontent?id=8343). W związku z tym zwracam się o pomoc właśnie tutaj mając szczerą nadzieję że ją otrzymam :)
Aby rozwiać wszelkie wątpliwości informacje/dokumentację chcę uzyskać jedynie do użytku własnego, zwyczajnie z powodu chęci poznania różnych praw i zasad, którymi się te urządzenia "rządzą" oraz lepiej zrozumieć ich działanie.

Życzę miłego dnia :)

Strony: [1]