Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - zajac325

Strony: [1]
1
Inne / Odp: Symulator Systemu Informacji Pasażerskiej
« dnia: 11 Marca 2019, 15:00:09 »
Tak wiem, że dłuuuugo ponad pół roku się nie pojawiałem (praca studia). SimSip będzie kontynuowany bo mam swojego lapka i czas :)

2
Inne / Odp: Symulator Systemu Informacji Pasażerskiej
« dnia: 09 Sierpnia 2018, 21:37:00 »
Dziękuję bardzo za podpowiedź z syntezatorem systemowym :) spisuje się to według mnie dobrze. Wiele programów przetwarzających tekst na mowę czyta dane z schowka. W opcjach będzie wybór.

3
Inne / Odp: Symulator Systemu Informacji Pasażerskiej
« dnia: 07 Sierpnia 2018, 11:47:55 »
Niestety problem jest w tym , że te mowy są płatne i jest to bardzo od niechęcające. Z tego co wyczytałem dopiero od systemu 8.1 jest dostępna Paulina jako dźwięk systemowy. Więc na starszych systemach będzie to problematyczne. Na samym początku robiłem na blablouce ale czas testowy trwa 30 dni a cena kupna to ponad 30€ :-/

4
Inne / Symulator Systemu Informacji Pasażerskiej
« dnia: 06 Sierpnia 2018, 22:43:03 »
Witajcie,

 Od dawna gram w ten symulator i inne tego typu, czerskiego staničar.
Trochę zaczęło mi się to nudzić i zacząłem szukać jakiegoś urozmaicenia, a w międzyczasie zainteresowałem się programowaniem, dlatego zrodził się u mnie pomysł stworzenia symulatora SIP. :-)
 Program, który robię w założeniu ma odtwarzać głosowo komunikaty i wyświetlać tablicę przyjazdu i odjazdu. Na razie działa na syntezatorze mowy DANT ale niestety jest to przestarzały program  :-\ . Niestety nie mam pomysłu jak to zrobić by było lepsze. Dalej w założeniu mam zrobić program uniwersalny do większości programów, a także wybór języka polskiego i czeskiego (staničar).
 
 W tym wątku będę przedstawiał postęp prac. Liczę na sugestie i wsparcie, :) może by ktoś porobił nagrania Ivony? Wtedy bym na priv podrzucił plik z textem. :)

 W załączniku dorzucam zdjęcie jak na teraz to wygląda. ;)

Strony: [1]