Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - pbzylek

Strony: [1]
1
O kurcze, może zrobię Maltankę do symulatora. Tylko chwilowo ze sterowanymi rozjazdami w Balbince.
Co Ty na to @Paweł?

2
Starzyny / Odp: Problem z blokada
« dnia: 20 Listopad 2021, 00:28:26 »
Załącz plik .sav, bo nikt wróżbitą nie jest, żeby z fusów wróżyć.  ;)

3
ISDR - Tematy ogólne / Odp: Nowe Posterunki
« dnia: 01 Listopad 2021, 16:12:57 »
[…] ale tu znów pojawił się problem z odwzorowaniem rozkładu jazdy - brak informacji o ruchu towarowym.
Ja mam taką propozycję, aby projektów nie wstrzymywać tylko dlatego, że nie ma rozkładu jazdy. Można zrobić jakiś fikcyjny zrobiony zgodnie z przepisami i mniej więcej kierunkami jakie na tej stacji obowiązują. Bardzo ciężko jest zdobyć niestety rozkład jazdy :/

4
Starzyny / Odp: Problem z wjazdowym w Psarach.
« dnia: 07 Maj 2021, 15:10:57 »
Ale po co informujecie o odjeździe? Wystarczy przecież zapytać o wolną drogę. I tyle. Psary też przecież tylko pytają czy droga dla pociągu xxxx jest wolna i nie zgłaszają drugi raz odjazdu.

5
Ruch kolejowy / Odp: Tor lewy i cofanie
« dnia: 06 Maj 2021, 22:52:31 »
A jednak taka sytuacja się zdarzyła.
Informacja od dyżurnej o jeździe na tor lewy była, droga była ułożona na tor lewy, semafor podany, a wskaźnika W24 brak. Nawet nie mignął.

Proszę o nazwę posterunku.

Podg. Gajewniki

6
Ruch kolejowy / Odp: Tor lewy i cofanie
« dnia: 05 Maj 2021, 19:37:35 »
To jest sytuacja nierealna. Jeżeli na semaforze wyjazdowym został podany sygnał zezwalający na wyjazd na tor lewy, to znaczy, że taki przebieg jest zorganizowany i przewidziany w tablicy zależności, a warunkiem koniecznym wyświetlenia sygnału zezwalającego na semaforze wyjazdowym na wyjazd na tor lewy jest równoczesne wyświetlenie wskaźnika W 24. Jeśli np. na wskaźniku W 24 spali się żarówka, to semafora nie da się wyświetlić na sygnał zezwalający.

A jednak taka sytuacja się zdarzyła.
Informacja od dyżurnej o jeździe na tor lewy była, droga była ułożona na tor lewy, semafor podany, a wskaźnika W24 brak. Nawet nie mignął.

https://we.tl/t-1sGfsMvF9U

7
Starzyny / Odp: starzyny
« dnia: 16 Kwiecień 2021, 12:39:45 »
Nie da się grzeczniej? Kultury się naucz. :)

8
Starzyny / Odp: starzyny
« dnia: 15 Kwiecień 2021, 23:18:31 »
Obstawiam, że nie przestawiłeś rozjazdów 6/7 do położenia minus. Tam nie ma drogi ochronnej dlatego rozjazd musi być na bok, żeby nie było sprzeczności przebiegu.

9
Inne / Odp: Ciekawe informacje na temat PKP PLK
« dnia: 20 Styczeń 2021, 19:24:56 »
Pociągi regio z Łodzi Kaliskiej do Wrocławia Głównego zostały zlikwidowane, lecz tylko na odcinku od Łodzi Kaliskiej do Ostrowa, ponieważ te pociągi przejęła ŁKA. Od Ostrowa do Wrocławia nadal jeżdżą regio w tych samych godzinach lub podobnych. Dla mnie skandalem jest to, że taka ŁKA wyjeżdża za granice Łodzi, gdzie ich składy wyglądają jak tramwaje i nie są przystosowane do ruchu dalekobieżnego.

10
Wilkowice Bystra / Odp: Kilka błędów
« dnia: 23 Grudzień 2020, 22:04:07 »
Przy okazji jednego wątku, chciałem zapytać dlaczego na tej stacji dróżnik z posterunku po prawej oraz z SKP nie informują o tym, że zamknęli przejazd po tym jak do nich dzwoniłem, że pociąg wjeżdża?

Strony: [1]