Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Bejdam

Strony: [1]
1
Witam,

Otóż mam problem podczas próby zapisania symulacji, a mianowicie wyskakuje błąd widoczny na screenie. To samo podczas kliknięcia polecenia wczytaj. Gdy kliknę OK i ponownie spróbuje wybrać to samo, symulator się zawiesza. Jest to niezależne od stacji/posterunku - na wszystkich dzieje się to samo. Usunięcie i ponowne pobranie najnowszej paczki z symulatorem nie przyniosło efektów.

2
ISDR - Tematy ogólne / Schodkowe krawędzie
« dnia: 24 Styczeń 2021, 14:47:32 »
Witam, pytanie. Jak wyeliminować schodkowanie się linii widocznych na zdjeciu? Z pionowymi i poziomymi nie ma problemu.

3
Wilkowice Bystra / Czynności + prędkość szlakowa
« dnia: 27 Listopad 2020, 21:48:31 »
Witam, czy zostanie opublikowany załącznik opisujący czynności podczas wyprawiania pociągów w poszczególnym kierunku, tak jak w Testowie (Testowo_zal3_czynnosci)?

Nie wiem czy to błąd gry, czy tak też było w rzeczywistości, ale pociągi wjeżdżające do WB od strony Żywca tuż przed wjazdem przyspieszają do 70 km. I analogicznie z wyjazdowymi w kier. Żywca.

4
Ruch kolejowy / Pytanie - R146 stacja Testowo
« dnia: 09 Listopad 2020, 22:25:44 »
Witam,

Otóż dla urozmaicenia symulacji wydrukowałem sobie parę kopii R146 i chciałem się dowiedzieć czy w sposób prawidłowy prowadzę tę dokumentację?
W załączniku 3 zdjęcia; szlak do Śl, Ls i Bk. Jeśli coś źle wpisuje, proszę o wyjaśnienie co poprawić ;)

5
Lisków (stara wersja symulatora) / Posterunek 3 - pytanie
« dnia: 22 Czerwiec 2020, 16:41:49 »
Witam,

Mam pytanie, dlaczego w mojej gestii jest powiadomienie dróżnika przejazdowego o odjeździe pociągu z Liskowa Miasta do Liskowa, czyli w moim kierunku? Czy to nie dyżurny z Miasta jako wyprawiający pociąg ma obowiązek powiadomić posterunek 3? Jeśli wszystko jest w porządku i tak powinno być i ja o czymś nie wiem, to jak zgłaszać zamknięcie przejazdu w takiej sytuacji? Ja to próbowałem robić tak: dwa dzwonki, info że pociąg wjeżdża, ale w takiej sytuacji nie dzieje się nic, dróżnik nie chce zamknąć przejazdu. Jeśli ja wyprawiam pociąg, zapowiadam jednym dzwonkiem dodatkowo mówię że pociąg odjeżdża to zamknięcie przejazdu niemal natychmiastowe :)

6
Lisków (stara wersja symulatora) / Problemy z blokada od Tęczy.
« dnia: 09 Lipiec 2018, 22:17:47 »
Witam. W trybie ręcznego generowania ruchu, po przyjeździe pociągu od Tęczy do Liskowa nie mogę potwierdzić jego przybycia, klikając w odpowiedni przycisk na pulpicie. Co za tym idzie, gdy Wilamowice wyprawią kolejny pociąg bedzie on stał na Tęczy dopóki nie zwolnie blokady... pytanie jak to zrobić?

7
Witam. Mam malutkie pytanie. Czy można dodać inne oznaczenia lokomotyw w ręcznie generowanym ruchu niż są domyślnie? Jeśli tak, to w jaki sposób?

8
Witam. Gdy uruchamiamy symulację w sobotę o godz. 18 mamy pociąg LMS 7793 do Spedpolu. Później ta sama lokomotywa ma wracać na TKS 7795 z wagonami, jednak ja tych wagonów nigdzie nie widzę. Jakiś błąd?

9
Witam serdecznie! ;-) Założyłem ten wątek ponieważ nie bardzo wiem co zrobić z tym tytułowym pociągiem. Dobra - wiem, że jest to pociąg na nabrzeże "Odra", jednak te wszystkie wagony nie zmieszczą się na ta malutką rampę przeładunkową. Co w takim razie zrobić z resztą?

Strony: [1]