Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - piotpal

Strony: [1]
1
ISDR - Rozkłady jazdy / Piotpal v.2.0 - rozkład dla Liskowa
« dnia: 06 Styczeń 2015, 17:08:44 »
Poniżej prezentuję rozkład własnego autorstwa dla stacji Lisków, wersja 2.0 dla stacji Lisków230714 uwzględniająca zauważone błędy oraz sugestie przez użytkowników rozkładu ver.1.0, to m.in.:
- dla pociągu nr 88100: poprawienie złego indeksu lokomotywy;
- lokomotywy S200 mają poprawioną długość na 4;
- lokomotywy sm42 mają poprawioną długość na 3);
- pociągi z kierunku Tefamy mają grupy;
- wagony o kierunku Spedpol (Spp; Spm1; Spm2) przemianowano na kierunek Lisków Miasto (Lm);
- pociągi do i z Spedpolu zostały wydłużone do Liskowa Miasto;
- wprowadzono pociągi z Liskowa Miasto do Spedpolu;
- pociągi osobowe przedłużone do Liskowa Miasto;
- w związku z późniejszym przybyciem pociągów z kierunku Lisków Miasto drobne poprawki w odjazdach pociągów Wilamowice-Ślemień i Ślemień-Wilamowice, aby zachować skomunikowania;
Informacje szczegółowe znajdują się w załączonym pliku. Czekam na wszelkiego rodzaju uwagi i komentarze w tym wątku.

2
ISDR - Rozkłady jazdy / Piotpal - rozkład dla Liskowa
« dnia: 18 Grudzień 2013, 17:23:51 »
Poniżej prezentuję rozkład własnego autorstwa dla stacji Lisków, wersja 1.1 dla stacji Lisków130813 uwzględniająca zauważone błędy przez użytkowników (pociąg nr 88100: poprawienie złego indeksu lokomotywy; lokomotywy S200 poprawiona długość na 4 oraz lokomotywy sm42 poprawiona długość na 3). Informacje szczegółowe znajdują się w załączonym pliku. Czekam na wszelkiego rodzaju uwagi i komentarze w tym wątku.

3
ISDR - Tematy ogólne / Przejazd kolejowy: ruch drogowy?
« dnia: 05 Grudzień 2011, 20:23:11 »
Zrobienie obsługi i podglądu przejazdu to świetna sprawa. Czy wielką trudnością byłoby symboliczne przedstawienie ruchu drogowego? Oczywiście nie dużego, takiego jednak, aby musiałby na niego zważać również obsługujący, tj. w przypadku zamykania przejazdu oraz gdy zamknięcie przedłużałoby się. 

4
ISDR - Tematy ogólne / Wykolejenie
« dnia: 18 Grudzień 2010, 21:08:35 »
Witam! No i kraksa, w szczycie godziny 14-15 zepsuła się lokomotywa, duży ruch, do tego jedna ze zwrotnic odmówiła posłuszeństwa. Podczas manewrowania przełożyłem nieopatrznie rozjazd pod inną lokomotywą, która się wykoleiła (czerwona obwódka). Czy można ją jakoś wstawić na tory i dalej grać? Wezwałem pociąg sieciowy, ale ten chyba mało wskóra?

Strony: [1]