Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - DriverPl

Strony: [1]
1
Inne / System wspomagania megafonisty
« dnia: 09 Sierpień 2023, 00:18:36 »
Witam. Szukam informacji na temat istnienia, działania i wyglądu systemu wspomagania megafonisty na stacjach gdzie nie wprowadzono jeszcze automatycznych zapowiedzi. Pozdrawiam.

2
Urządzenia srk / Odp: OSA
« dnia: 17 Czerwiec 2023, 14:15:00 »
Polecenia służyły do natychmiastowego zwolnienia przebiegów, i są plombowane. Są również na stacji Boguchwała.

3
Urządzenia srk / OSA
« dnia: 12 Czerwiec 2023, 19:01:08 »
Witam, poszukuję informacji na temat działania przycisków GZ, osobno dla głowicy lewej i prawej GZL i GZP w urządzeniach przekaźnikowych OSA. Przyciski te znajdują się między innymi na pulpicie byłej stacji Rudna Wielka. Na stronie bsk.isdr.pl brak o działaniu tych przycisków informacji. Od pokazowego pulpitu na stronie różni się też tym, że przycisk polecenia przebiegu pociągowego jest tylko jeden na obydwie głowice.
Proszę o pomoc i pozdrawiam.

4
Nie jest to do końca zgodne z tytułem wątku, ale kilka osób przede mną już tak zrobiło, więc mam nadzieję, że nie będzie wielkim faux pas jeśli pokażę kilka realnych pulpitów, swego czasu odwzorowanych przeze mnie w EPK.

Na Centralnej to jakieś połączenie PB i IZH111? Niby nie jest to pulpit ciemny, są przyciski charakterystyczne dla IZH (zarówno grupa przycisków "z poleceniami" jak i przyciski na środku kostek) ale też elementy charakterystyczne na PB.

5
Dzień dobry, może odkopuję ale przygotowałem pulpit stacji Rzeszów Staroniwa. Załączam schemat z semaforka P. Adriana Karwata. Urządzenia przekaźnikowe typu JZH-111, odwzorowałem na tyle ile znalazłem o tych urządzeniach informacji. Z racji jako że realnie są urządzenia mech. kluczowe nie oznaczyłem na pulpicie nastawni "RS1".

Strony: [1]