Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Bejdam

Strony: 1 [2]
16
Tak, dokładnie o to mi chodzi. Jednak ja włączam ISDR z zaznaczoną opcją ręcznego generowania ruchu bez rozkładu jazdy. I mam w okienku generowania jedynie EU07, ET22, SM42, EZT, WM15 i wagony. Nie ma takich lokomotyw, jakie występują w choćby domyślnym rozkładzie jazdy tj. S200, E186, 060DA, EP09 itd.

17
Witam. Mam malutkie pytanie. Czy można dodać inne oznaczenia lokomotyw w ręcznie generowanym ruchu niż są domyślnie? Jeśli tak, to w jaki sposób?

18
Witam. Gdy uruchamiamy symulację w sobotę o godz. 18 mamy pociąg LMS 7793 do Spedpolu. Później ta sama lokomotywa ma wracać na TKS 7795 z wagonami, jednak ja tych wagonów nigdzie nie widzę. Jakiś błąd?

19
Tam się mieści jeden wagon... No, ale dobra - załóżmy, że tak to zrobię i co? Ten wagon się jakoś przeładuję?

20
Witam serdecznie! ;-) Założyłem ten wątek ponieważ nie bardzo wiem co zrobić z tym tytułowym pociągiem. Dobra - wiem, że jest to pociąg na nabrzeże "Odra", jednak te wszystkie wagony nie zmieszczą się na ta malutką rampę przeładunkową. Co w takim razie zrobić z resztą?

Strony: 1 [2]