Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Pasymek

Strony: [1]
1
ISDR - Rozkłady jazdy / Odp: DamDam - rozkład jazdy dla Liskowa
« dnia: 20 Stycznia 2018, 20:57:56 »
Może nie na tej stacji są skomunikowane? ;)

2
Lisków (stara wersja symulatora) / Odp: Kilometryzacja szlaków
« dnia: 20 Stycznia 2018, 20:56:36 »
Paweł, zauważ, że pociąg ma V=60. On dalej jedzie i dojedzie do Wjazdowego do Borku. Nie wiem co oznaczają wszystkie dane które są przy pociągu, ale na chłopski rozum jeżeli km przy jeździe zmienia się i to zgodnie ze słupkami o 0,1 km to założyłem, że wskazuje na położenie pociągu na szlaku.

Można sobie z tym poradzić robiąc tabelę i w rozkazy podawać fikcyjne kilometry, ale takie jaki chcemy żeby skład osiągnął. Można gdzieś wpisać, że przy następnej aktualizacji trzeba zweryfikować.

Nie będę pisał, że trzeba to poprawić, bo się nie da grać, czy coś takiego. I tak zrobiłeś/zrobiliście mnóstwo dobrej roboty, a my teraz możemy z tego korzystać ;)

3
Lisków (stara wersja symulatora) / Odp: Kilometryzacja szlaków
« dnia: 20 Stycznia 2018, 15:50:23 »
Sprawdzałem kropkę i przecinek, a nawet bez metrów, z setkami, dziesiątkami a nawet metrami. Zawsze jest błędnie - nie tak jaki jest zamiar. Patrząc na jazdę pociągu na podglądzie wygląda jakby kilometraż był tak jak napisałem, i nie pokrywa się z założeniami ;)

4
Lisków (stara wersja symulatora) / Kilometryzacja szlaków
« dnia: 20 Stycznia 2018, 10:17:37 »
Dzień dobry wszystkim,

Mam pytanie, czy kilometry szlaku są dobrze zaimplementowane w programie. Wyprawiam pociąg do kilometra i z powrotem, a on dojeżdża pod wjazdowy sąsiedniej stacji.
Na podglądzie wygląda na to, że kilometry do Borka się zwiększają, do Testowa rośnie, do Miasta jest kontynuacją linii Zbyszki - Wilamowice i się zmniejsza, do TEFAMY także jest kontynuacją BK-WI i się zmniejsza.

Załączam obrazek.

Strony: [1]