Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - przekupiony

Strony: [1]
1
Ja powoli tworzę rozkład ale dla Liskowa

2
Testowo / Odp: Parę pomysłów co do rozwoju symulatora
« dnia: 04 Sierpień 2014, 21:21:47 »
Szkoda będe musiał sobie jakoś radzić na dwóch monitorach.

3
Testowo / Odp: Parę pomysłów co do rozwoju symulatora
« dnia: 04 Sierpień 2014, 20:50:57 »
A ruch na mojej stacji jest większy niż w Liskowie.                 
No tak 15-18 pociągów na godzinę + manewry to jest mało. Strzelam, że przez Sokółkę przejeżdża podobna ilość pociągów ale na dobę...
 Jeżeli jest Ci za łatwo to możesz zasymulować sobie usterki.


Słuchaj nie dość że w dzień jeździ kilkanaście pociągów w tym TWR Orlen, FPL, Orion Kolej, DB Schenker. To jeszcze w nocy jeżdźą. Także w porównaniu do Liskowa to jest jeszcze większy na mojej stacji. A co do usterek to hardcore mam człowieku ale radzę sobie bardzo dobrze. Także daje radę. Mam pytanko nie dało by się wydzielić SWDR do osobnego okienka to lepiej by usprawniło pracę dla mnie

4
Testowo / Odp: Parę pomysłów co do rozwoju symulatora
« dnia: 03 Sierpień 2014, 23:11:24 »
Ja tylko zaproponowałem a tu już darcie kotów jest. Wiem że dużo rzeczy jest do zrobienia. W ISDR Lisków za mały ruch mam. A co do 3 pociągów na godzinę to rozkład można sobie zawsze zrobić żeby było więcej pociągów. Dla mnie Delphi trudy język trochę. Chyba że, ktoś z użytkowników by się podjął tego zadania ale wątpię w to. Bo dla mnie żeby napisać takie taką aplikację to trochę czasu zajęło by. Opanowanie kodu to jakiś rok a pisanie to kolejne miesiące bo nie mam zbytnio czasu żeby pisać. Dałem tylko taką propozycję napisanie takie małego post. nie zajęło by długo.

Ja też wolę dużą stację ale niech to będzie duża stacja. Bo Lisków to średnia stacja taka jak moją st. Sokółka gdzie są nastawnie mechaniczne scentralizowane. A ruch na mojej stacji jest większy niż w Liskowie.

To jak się nie znasz to nie zabieraj głosu.

A ty cp się znasz wielce panie mądraliński jak się nie znam to myślisz że jestem ciemny. O nie nie dam sobą pomiatać. Fakt porywam się z motyką na słońce ale ruch na stacji Lisków jest dla mnie za mały. 

"tylko wystarczy kod napisać" takim tekstem sam sobie strzeliłeś w stopę... to stwierdzenie "TYLKO" to potrafi zajmować długie miesiące pracy, i do tego nie wszystko można znaleźć w internecie, uwierz


Zostawię to bez komentarza. Dobra nie będziemy dyskutować bo widzę że tylko. Jak ktoś coś zaproponuje to wiecznie źle. Koniec TEMATU. Skupmy się na tym co mamy. Bo widzę że nie dojdziemy porozumienia.                     
5
Testowo / Odp: Parę pomysłów co do rozwoju symulatora
« dnia: 03 Sierpień 2014, 16:56:11 »
Oj ludzie ludzie wsio jest w internecie wystarczy poszukać. Schemat pulpitu powoli robię bo nie mam czasu zbytnio. Tylko zostaje się napisać kod, wiem że to trudne jest ja sam tego nie napiszę bo nie miałem styczności z delphi i itd. Ale szacun dla autora.

6
Testowo / Odp: Parę pomysłów co do rozwoju symulatora
« dnia: 03 Sierpień 2014, 10:24:13 »
Ja to ze wszystkim sobie radzę. Już drugą dobę w isdra gram i spoko leci trochę ciężko jest nie powiem, ale nastawianie przebiegowe jest najlepszym rozwiązaniem. Muszę pochwalić autora a w trud w jaki włożył za to. Choć narazie nie mamy realnych posterunków. ISDR Lisków to jest fajna zabawa z obsługiwaniem urządzeń przekaźnikowych. Mam pomysł żeby zrobić mały realny posterunek odgałęźny Starzyny albo coś mniejszego narazie. Jak wy myślicie ktoś się ze mną zgadza czy raczej to chory pomysł. 

7
Testowo / Odp: Parę pomysłów co do rozwoju symulatora
« dnia: 02 Sierpień 2014, 19:24:07 »
No nie. Panowie jak pociąg ma defekt, to trzeba go ściągnąć. Dawanie mu sygnału Rd1 to rosyjska ruletka(uda się, czy nie uda się). Wtedy jest najlepsza zabawa, jak puszczasz składy po obydwu torach w jedną stronę. :]
Nie bardzo tego rozumiem. Możesz to szerzej opisać? Odniosę się wtedy do tego Rd1.

Rd1 to Nakaz Jazdy instrukcja się kłania do czytania.

8
Inne / Odp: Dziennik Ruchu R146 wersja papierowa.
« dnia: 23 Grudzień 2013, 21:34:42 »
No właśnie też szukam dziennik ruchu w wersji papierowej. Czy dało by się coś załatwić?

Strony: [1]