Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - zaopatrzony

Strony: [1]
1
To jest jakiś błąd czy zamierzone działanie? Po przejeździe składu lub lokomotywy trzeba ręczne wygaszać tarcze i przebiegi. :o Na innych sceneriach normalnie się wygaszało samo.

2
Starzyny / Problem z wjazdowym w Psarach.
« dnia: 05 Kwiecień 2021, 19:38:29 »
Dobry dzień. Mam problem polegający na tym, że po przejechaniu składu przez wjazdowy w Psarach robi się S1 a po kilku chwilach znowu Psary podają wjazd mimo tego, że nic już tam ma nie jechać na daną chwilę. Dodatkowo nie działają 3 przyciski od tej sbl na jednotorze. Skutkuje to tym, że Psary nie chcą wysyłać pociągów a mimo to biorą te co ja wysyłam.
Podsyłam zapis rozmów, rejestr jak i zapisaną sytuację.

3
Inne / Odp: Nastawniczy - dyskusja o zawodzie
« dnia: 19 Grudzień 2019, 16:16:33 »
Niestety ale nie pykło na psychologicznych. Odwoływałem się, pojechałem do warszawy, niestety negatywny., teraz wracam. Spróbuję za kilka lat a szkoda bo muszę czekać.  :'(

4
Inne / Odp: Nastawniczy - dyskusja o zawodzie
« dnia: 02 Grudzień 2019, 00:25:18 »
W listopadzie byłem na rozmowie na nastawniczego, niedługo mam się wstawić po skierowanie na badania oraz skserować świadectwo   :). Na razie nie podpisywałem jakiś umów na zachowanie tajemnicy zarobków więc przedstawię co usłyszałem:  zarobki jakie panowie z zakładu proponowali to 2600 brutto przez max pół roku, potem po roku legitymacja na zniżkę na bilety oraz różne dodatki i wychodzi 3000 brutto a następnie co roku jakieś podwyżki. Dodatkowo trzeba będzie czekać na szkolenie i nie wiadomo kiedy będzie oraz gdzie będzie ale jest organizowane zakwaterowanie więc nie jest źle. Tak, że wszystko wyjdzie w praniu.

5
Inne / Odp: Nastawniczy - dyskusja o zawodzie
« dnia: 23 Listopad 2018, 11:10:37 »
Dobra jeszcze jedno pytanie: Czy matura jest potrzebna?

Chcę się upewnić czy posiadam dobre informacje.

6
Inne / Odp: Nastawniczy - dyskusja o zawodzie
« dnia: 20 Marzec 2018, 21:28:48 »
Ale jaki jest sens robić prywatnie skoro mozesz wszystko zrobić w plk?

Ale odpowiadając na Twoje pytanie to tak, tam robisz kurs, a potem musisz gdzies przygotowanie zaliczyć i później egzaminNa stronie plk nie widzę żadnych ogłoszeń o szkoleniach a w pup jeszcze nie widziałem żadnych ogłoszeń o poszukiwaniu kandydatów na szkolenie.  Dodam że mieszkam na dolnym śląsku a przecież nie wyjadę na drugi koniec Polski aby odbyć to szkolenie no chyba, że zajdzie taka bardzo mocna potrzeba.

7
Inne / Odp: Nastawniczy - dyskusja o zawodzie
« dnia: 20 Marzec 2018, 20:13:55 »
Czyli robiąc kurs na przykład w "CS Szkolenie i Doradztwo" lub "ATC grupa" nie zdobędę przygotowania zawodowego?  :o Pisałem raz do jednej kobiety z poznania i jedyne jaką informację dostałem to to, że dostanę po szkoleniu teoretycznym jakiś dzienniczek a potem link rozporządzenie Dz. U. z 2015 r., poz. 46.  ??? Czyli z tego co rozumiem po kursie teoretycznym dostaję jakiś dzienniczek i sajonara szukaj sobie pracodawcy który zrobi tobie przygotowanie zawodowe a potem wróć na zdanie egzaminu?  :< 

8
Inne / Odp: Nastawniczy - dyskusja o zawodzie
« dnia: 19 Marzec 2018, 22:37:23 »
Witam, mam kilka pytań co do kursów i zatrudnienia na powyższym stanowisku. Czy warto robić sobie taki kurs prywatnie czy szukać jakoś tak  aby pracodawca mnie przeszkolił od razu z uwzględnieniem zawodowego stażu pracy i odbyciem przygotowania zawodowego? Jeżeli przez pracodawcę to gdzie szukać aby w ogóle to zorganizować? Na plk nic nie pisze o jakiś szkoleniach, db też nie szuka a ctl również nie szkoli. Po drugie co to jest "zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego"? <--- patrz załącznik

9
ISDR - Tematy ogólne / Obsługa dwóch, trzech stacji na raz.
« dnia: 06 Maj 2017, 20:02:20 »
Witam, mam takie pytanie a mianowicie czy jest możliwość połączenia programów w taki sposób, że mam odpalone 2 stacje i na nich dyżuruje np. Lisków i Testowo i wtedy jak wyślę pociąg z tego Liskowa do Testowa on się pojawia u mnie w Testowie?

Strony: [1]