Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - kacu

Strony: [1]
1
Urządzenia srk / Pędnia drutowa.
« dnia: 29 Sierpnia 2017, 20:17:20 »
Cześć.
Jako, że zajmuję się projektem mechanicznych USRK do pewnego symulatora chciałbym zadać Wam kilka pytań dotyczących w/w urządzeń jako osobom na pewno więcej w tym temacie oczytanym niż ja.
Otóż jest ktoś mi w stanie powiedzieć jak wygląd wyjście pędni z nastawni bramowej? Wrzeszcz i Pyskowice są na tyle stare, że na pewno zaczynały od takiej sygnalizacji. Gdzie się znajduje i czy w ogóle jest zwrotnia główna? I podejrzewam, że w tym przypadku stosowane są naprężacze zewnętrzne.
I jeszcze jedno - czy na pędni idącej od semafora wjazdowego do jego To znajduje się naprężacz?
I na koniec - ma ktoś może rysunek techniczny napędu zwrotnika d zwrotnicy/wykolejnicy mechanicznej? Bo nigdzie nie mogę znaleźć a stoję z modelowaniem rozjazdów.
Wiem, że w moim poście nie chodzi o symulator ISDR, ale widzę, że sporo ludzi posiada tutaj dość spora wiedzę na temat starej sygnalizacji, więc nieśmiało pozwoliłem sobie zapytać.
Z góry dziękuje za wszelakie odpowiedzi.

Strony: [1]