1
Tomaszów Mazowiecki / Odp: Wymagane poprawki do posterunku
« dnia: 29 Maj 2026, 21:31:03 »
Ale blokada jest na pulpicie cały czas. To że nie jest używana to inna sprawa,
Symulator SYMULUJE realną pracę, a na tym posterunku blokada jest, nieczynna ale jest.
Symulator SYMULUJE realną pracę, a na tym posterunku blokada jest, nieczynna ale jest.

