Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - MuNiO

Strony: [1] 2 3 4 ... 7
1
Tomaszów Mazowiecki / Odp: Wymagane poprawki do posterunku
« dnia: 31 Maj 2026, 00:02:53 »
jest tesz

Co to jest "tesz"?

2
Tomaszów Mazowiecki / Odp: Rozprucie rozjazdu 111 i 112.
« dnia: 14 Maj 2026, 14:20:38 »
Dzięki za radę, faktycznie pomogło.

Problem polega na tym że nie pracuje na kolei i nie jestem ekspertem od urządzeń SRK. 😉

Dokumentacja jest jasno opisana, wystarczy przeczytać ZE ZROZUMIENIEM.

3
Więcławice / Odp: Perony i przejazd w stacji
« dnia: 06 Październik 2025, 02:18:27 »
Niewidziałem

"Nie widziałem" piszemy rozdzielnie.

4
Inne / Odp: Program "Kolejarz"
« dnia: 26 Wrzesień 2025, 19:13:43 »
kożystać.

Musisz "korzystać" ze słownika.

5
Inne / Odp: Rysowanie schematu stacji.
« dnia: 25 Lipiec 2025, 21:41:20 »
Do tworzenia schematów dobrze sprawdza się program KiCad – ma wbudowaną bazę symboli i można ją też łatwo rozszerzać.

To służy do czego innego i niech tak pozostanie. Nie wymyślaj.

6
I najważniejsze! Blokada liniowa

Nie pisz pod pod postem tylko edytuj poprzedni, nie zaśmiecaj forum.

7
Inne / Odp: Filmy "instruktażowe"
« dnia: 05 Kwiecień 2025, 23:21:10 »
Filmy Michała Piątkowskie są rzetelne

Nie, nie są. Wielokrotnie było zwracanie uwagi na liczne błędy które musiał skonsultować i nigdy nie było poprawione.

8
Powiem, że miałem refleksję od pisania głupot na tamtym forum od ponad roku.

Na tym forum zaczynasz pisać głupoty i też zarobisz bana. Odpuść sobie póki jeszcze jest czas.

9
W skrócie - nie ta grupa.

10
Starzyny / Odp: Blokada do Psary problem
« dnia: 16 Marzec 2025, 20:33:30 »
przemkną

Co to jest przemkną ? Jakieś nowe zwierzątko ?

11
Kraków Główny / Odp: Brak DzKr na pulpicie
« dnia: 19 Luty 2025, 19:37:29 »
Wiem o tym, ale dlaczego nie da się wyciszyć dzwonek bez kasowania sygnalizacji rozprucia tutaj?

Taki stan był na tym pulpicie - tyle w temacie.

12
Inne / Odp: Program "Kolejarz"
« dnia: 28 Styczeń 2025, 17:13:51 »
Czy tam można zdobyć najnowszą wersję programu?

Zobacz sam ...

13
Nie kontakciki a przyłącza lub zaciski.

14
Zazwyczaj w stronę toru.

15
Lisków (stara wersja symulatora) / Odp: Posterunek 3 - pytanie
« dnia: 30 Sierpień 2024, 11:10:15 »
A wiadomo coś więcej o tych pracach? Jakie posterunki i jaki jest postęp prac nad nimi?

Jak już powstaną to się dowiesz, daj autorom spokój. Przez takie durne pytania odechciewa się "pracować" przy tym.

Strony: [1] 2 3 4 ... 7