Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - TheKerexPL

Strony: [1]
1
Testowo / Odp: Problem z blokadą liniową do Liskowa.
« dnia: 08 Luty 2019, 21:14:02 »
Ok, dzięki za pomoc, problem rozwiązany.  :)

2
Testowo / Problem z blokadą liniową do Liskowa.
« dnia: 09 Styczeń 2019, 22:03:21 »
Na początek przyznam, że jestem dosyć świeżym uzytkownikiem ISDR`a, więc proszę o wyrozumiałość, dłużej gram w MaSzynę, ale do rzeczy...
Miałem problem z rozpruciem zwrotnic przed torami do Liskowa, co od razu zgłosiłem, przez co oczywiście nie mogłem podać wjazdu na semaforze. Ale puściłem pociąg z Liskowa tym torem na manewrze za S1 i tego typu komendach. I tu pojawił się problem, bo nie mogłem "zbić" przycisku KoT, aby powiadomić Lisków, że pociąg przyjechał. Więc i Poz1L, i KoT się świeci, próbowałem obu przycisków dPo, ale nic to nie dało. Co prawda Lisków daje mi pozwolenie na wyprawienie do niego towarowego, ale chyba coś się stało z tą blokadą bo nie "ładuje" mi (nie wiem czy to dobrze nazywam) szczeliny Po1L nad tą "właściwą", przez co po odjeździe pociągu za semafor nie mogę przyciskiem Po1L "przenieść" jej na dół, ani w ogóle podać wyjazdu na semaforze. Czy dałoby się to jakoś "zrestartować", aby wszystko było na biało, a jakbym poprosił jeszcze raz Lisków o zwolnienie przebiegu, to po zgodzie wreszcie by obsłużył tę blokadę? Sorry, że tak się rozpisałem i z góry dzięki  :)

Strony: [1]