Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - maro198805

Strony: [1]
1
Lisków (stara wersja symulatora) / Pląbowanie przycisków
« dnia: 03 Listopad 2019, 20:48:03 »
Podałem przebieg ale musiałem go rozwiązać więc użyłem ręcznego zwalniacza semafora (zerwałem pląbę z przycisku) i teraz przydało by się zapląbować ale nie ma tego w usterkach, więc nie mogę użyć napraw usterkę, w takim razie jak to naprawić? W rzeczywistości zwyczajnie odpisuję że sprawdziłem i działa prawidłowo i pląbuję.

2
Lisków (stara wersja symulatora) / Brak sterowania
« dnia: 03 Listopad 2019, 07:34:21 »
Witam, chciałem trochę potrenować na większej stacji więc uruchomiłem Lisków, niestety nie działają przebiegi ani semafory, tarcz też nie mogę podać. Jedynie mogę sterować rozjazdami i blokadą. Nie wiem co robię źle, w Testowie wszystko działa myślałem że tutaj też jest tak samo. Pomożecie?

3
ISDR - Tematy ogólne / Pociąg pod rampę.
« dnia: 01 Listopad 2019, 21:49:37 »
Witam, mam problem. Kiedy przyjeżdża pociąg towarowy i kończy bieg w Testowie, przy pomocy manewrów wstawiam go pod rampę (kontrola jest tylko do tarczy, dalej pociąg widać tylko na podglądzie). Jak zrobić żeby na bocznicy lokomotywa zostawiła wagony i wzięła drugie, nie mam przecież kontroli nad zwrotnicami za tarczą (poza odcinkami izolowanymi)? Umiem odczepić lokomotywę od wagonów do oblotu składu, ale kiedy mam kontrolę nad zwrotnicami.

Strony: [1]