Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - greg86

Strony: [1]
1
Witam, przejechałem 1,5 dnia rozkładu jazdy i po godzinie 18:00 (WT) zauważyłem brak możliwości podania wjazdu/wyjazdu na tor stacyjny nr 1 z obu kierunków, brak możliwości podania wjazdu/wyjazdu z toru nr 3 w kierunku Sierpca. Brak zarejestrowanych usterek.

2
Raciąż / Wjazd od Sierpca na tor 2
« dnia: 18 Czerwiec 2023, 09:09:52 »
Witam, dlaczego w przedstawionej na załączniku sytuacji nie da się podać sygnału zezwalającego na semaforze Z? Załączam też zapis gdyby był potrzebny.

3
Inne / Wskaźniki We8/We9
« dnia: 03 Styczeń 2016, 17:47:02 »
Długo szukałem wszelkich informacji na temat stosowania wspomnianych w temacie wskaźników, jednak jedyne co znalazłem to odległości od miejsca obowiązywania zakazu pobierania prądu z sieci. Natomiast nigdzie nie znalazłem informacji, w jakich miejscach na sieci takowe wskaźniki się umieszcza. I z tym pytaniem udaję się do Was. Pomóżcie i powiedzcie co wiecie na ten temat.

4
Inne / Zaglądając w przeszłość
« dnia: 10 Kwiecień 2015, 16:28:40 »
Dzisiaj wybrałem się na spacer po szlaku 159 w Jastrzębiu-Zdroju. Wędrując i podziwiając to co zostało uwieczniłem to na zdjęciach. Chętnych zapraszam. Fotki ze stacji w największym mieście Europy bez kolei pasażerskiej: Jastrzębie-Zdrój

A żeby nie mijać się z tematyką forum...

5
ISDR - Rozkłady jazdy / Porządek w rozkładach
« dnia: 22 Marzec 2014, 12:37:58 »
Cześć, przeglądałem dzisiaj rozkłady jazdy dla Testowa, ciekawostki (usterka użytkownika MaKu), część z nich już nie działa (zła wersja). Proponuję zatem odfiltrować te wątki u przenieść do śmietnika. Nie działa rozkład od Cezara, usterka MaKu (te wyłapałem).

6
Lisków (stara wersja symulatora) / Problem z Tefamą
« dnia: 23 Luty 2014, 20:19:39 »
Jak w temacie, mam problem z pociągami z i do Tefamy. Sytuacja na screenach może coś wyjaśni. Słowem komentarza o 9:26 Tefama przyjęła luzaka z uszkodzonych wagonów. Sporo czasu zastanawiałem się dlaczego nic z tamtąd nie przyjeżdżało i w końcu wybrałem się na "spacer". Okazało się że nie został wygaszony semafor wjazdowy do Tefamy. Co z tym fantem teraz zrobić? Czy ten save jeszcze jest do uratowania? Nawiasem mówiąc zaczęła mi się stacja towarami do Tefamy zapychać. Save też załączam. Rozkład MaKu_v1.

PS.: Czy to może mieć coś wspólnego z uruchomieniem gry przez Wine?

7
Lisków (stara wersja symulatora) / SSP km 72,043
« dnia: 13 Styczeń 2014, 11:18:14 »
Po usunięciu usterki urządzeń przejazdowych chciałem wysłać komunikat o odwołaniu awarii urządzeń przejazdowych do Wilamowic i Tęczy, a otrzymałem komunikat o błędzie jak na screenie.

Strony: [1]