Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - macioks2

Strony: [1]
1
ISDR - Tematy ogólne / Odp: Spawn pociągu zapytanie
« dnia: 14 Luty 2024, 20:54:28 »
Dzięki za odpowiedź, mam jeszcze jedno pytanie czy można np. za pomocą debug mode edytować rozkład jazdy w trakcie jego trwania tj. dodać nowy pociąg aby widniał w SWDR/rozkładzie ale tak aby nie tracić postępu i uruchamiać nowej rozgrywki tylko w trakcie trwającego save-a? Pytam z ciekawości bo lubię sobie urozmaicać rozgrwykę;)

2
ISDR - Tematy ogólne / Spawn pociągu zapytanie
« dnia: 14 Luty 2024, 15:33:53 »
Mam pytanie czy używając ręcznego generowania ruchu można wybrać inną serie pojazdu trakcyjnego niż kilka predefiniowanych z listy ET22,SM42 itd. Często się tym bawię ale powiedzmy chciałbym sobie wygenerować skład z BR232 lub inną niewidoczną w liście serią pojazdu czy jest to możliwe? A jeżeli nie to moim zdaniem można by rozszerzyć tą zakładkę o więcej serii pojazdów trakcyjnych:)

3
Tomaszów Mazowiecki / Brak mozliwosci podania sygnału
« dnia: 12 Lipiec 2023, 18:52:28 »
Witam, mój problem polega na tym iż nie mogę wyświetlić (prawie) żadnego sygnału na głowicy rozjazdowej w/z kierunku Brzustowa/Jelenia. Jedyne co udaje się wyświetlić to sygnał manewrowy na semaforach G3 oraz G1. Tarcze manewrowe również się nie wyświetlają. Uprzednio sprawdziłem położenie elementów drogi przebiegu, w zakładce "usterki" też nie ma nic wykazanego. Czy ktoś wie o co może chodzić?

Strony: [1]