Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - 3primer

Strony: [1]
1
Dzięki za odp. Termin "floating window" dotyczy właśnie okna uzależnionego od okna głównego aplikacji, które można przemieścić poza obręb okna głównego.
Standardowo pracuję na dwóch monitorach. Działają tak niektóre aplikacje klienckie w sieci VATSIM (symulacja radaru kontroli ruchu lotniczego), gdzie poza okno główne z obrazem radarowym można wynieść paski postępów lotu i ekran sterujący komunikacją voip z innymi kontrolerami - odpowiednik centralki telefonicznej u ISDR.
Właśnie dla SWDR najbardziej przydałoby się wyniesienie na inny monitor (oczywiście podgląd terenowy także, ale to już jest).

A autorowi gratuluję niesamowitego programu. Łażę po sieci i parę symulatorów jest, ale tak rozbudowanego i wyposażonego w AI to nie widziałem. A że programowałem dawniejszymi czasy w Delphi, to dodatkowo wielki szacun za tę pracę - dziś wszyscy siedzą w Javie i .NETcie, a ja programowania uczyłem się na Turbo Pascalu i jakoś to środowisko do dziś do mnie bardziej przemawia niż C.

2
Heyah !
Niesamowity symulator ! Jestem pod wrażeniem. Dałoby wpisać do przyszłych zmian, aby rozkład jazdy i inne zakładki mogły być także jako podokienka uruchamiane ?
Tak jak dodatkowy podgląd w terenie. Można wtedy je porozrzucać na inny monitor :)

Jak zobaczyłem możliwości to zbierałem szczękę z podłogi...

Strony: [1]