Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Artur PKP

Strony: [1]
1
Moje pytanie brzmi: jak ręcznie zwolnić utwierdzenie przebiegu, gdy np. dałem sygnał zezwalający na jazdę nie na tym semaforze? Najpierw wyciągnąłem przycisk przy semaforze a później w dokumentacji doczytałem, że trzeba wyciągnąć zaplombowany przycisk podpisany jako "zx" (gdzie "x" to nazwa semafora), no i tutaj powstał problem, ponieważ tego przycisku nie da się wyciągnąć. Zgaduję, że trzeba zdjąć plombę, ale jak?

2
Kosz / Odp: Czołowe zderzenie pociągów na Śląsku!!!
« dnia: 18 Marca 2012, 22:19:09 »
Cała sprawa w mediach już ucichła. Media są bezczelne i jak się dowiedzą że ludzi już to nie interesuje to znajdą co innego. Wszyscy już zapomnieli o tej tragedii. Chociaż racja: ile można o tym samym nawijać:)

Odpowiedź nic nie wnosi do tematu. Nabijasz posty?
Paweł

3
Inne / Trakcja.
« dnia: 11 Marca 2012, 19:14:39 »
Chciałbym się spytać o trakcje kolejową. Dlaczego są dwie linie jedna nad drugą co kawałek połączone ze sobą kawałkiem jakieś linki? Jeżeli nie wiecie o co mi chodzi to mi napiszcie:P


____________________

      |                       |

      |                       |

------------------

4
Ruch kolejowy / Pierwszeństwo pociągów
« dnia: 08 Marca 2012, 15:44:08 »
W związku z tym że mam dużo pytań pozwoliłem sobie założyć wątek.

jaki pociąg ma pierwszeństwo: ten jadący zgodnie z rozkładem czy spóźniony?

5
Inne / Katastrofa kolejowa pod Szczekocinami
« dnia: 04 Marca 2012, 10:45:39 »
Słyszeliście o tym czołowym zderzeniu pociągów? TRAGEDIA!!! 15 Osób śmiertelnych i na miejsce przyjechał prezydent. Katastrofa. Jeszcze nie wiem dlaczego miało to miejsce. Co wy o tym sądzicie? Kto zawinił?

6
Inne / Edytor
« dnia: 29 Lutego 2012, 20:17:30 »
Witam.

W edytorze rozkładu jazdy można w pole "kursuje" napis literę np. "B". Co to jest?

7
Testowo / Problem z przyciskiem KoT.
« dnia: 22 Lutego 2012, 18:55:14 »
Witam.

Właśnie przyjechał do mnie pociąg z Wilamowic. Wszystko pięknie zgłosiłem do post. SKP. Pociąg minął i semafor T i posterunek. Świeci mi się pmSKP1L i KoT. Próbuję wyłączyć blok końcowy (KoT)... i nic. Dalej te dwa przyciski się świecą próbuję parę razy... nic z tego. Sprawdziłem w usterkach czy jest jakiś problem i mam problem. Semafor T ma usterkę. I co z tym blokiem końcowym mam zrobić??
   

8
ISDR - Tematy ogólne / Usterka obwodu torowego
« dnia: 12 Lutego 2012, 17:45:29 »
Witam.
mam usterkę obwodu torowego ItB i nie wiem kompletnie o co chodzi. Widzę na pulpicie jakby był jakiś pociąg na torach a go nie ma. Pomóżcie!

9
Inne / Problem z nazwą użytkownika i hasłem
« dnia: 09 Lutego 2012, 10:11:59 »
Ja takie pytanie z innej beczki: co się stało na forum że moja nazwa użytkownika wzbogaciła się o spację i musiałem skorzystać z opcji "zapomniałem hasła" bo trzeba było mieć 8 liter w haśle a miałem mniej??

10
Urządzenia srk / Wykolejnica
« dnia: 04 Lutego 2012, 11:24:46 »
Takie pytanie. Co to jest i do czego służy wykolejnica? (szukałem w google ale nie mogę tego zrozumieć)

Strony: [1]