Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - silenthunter183

Strony: [1]
1
Po pierwsze chciałbym przywitać się ze wszystkimi użytkownikami forum, gdyż jestem tu nowy. Zapewne niektóre osoby mogą mnie kojarzyć z forum i symulatora TD2 :)

Po drugie chciałem podziękować za tak dobry symulator z prawdziwego zdarzenia. Od dawna żaden symulator nie wciągnął mnie tak że w każdej wolnej chwili gdy tylko mogę siadam i włączam ISDR. Oczywiście jestem świadom niektórych błędów i bugów jednak uważam że sam symulator stoi na wysokim poziomie symulacji :) Również dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy o przepisach kolejowych przeglądając niektóre wątki na tym forum za co również dziękuję.

Natomiast nurtuje mnie jedno pytanie odnośnie usterki SSP z 72km na Liskowie. Nie znalazłem nigdzie nic podobnego a jeśli jest już wyjaśnione to przepraszam. Otóż chodzi mi o ręczne wygenerowanie usterki czujników torowych. Która opcja za to odpowiada? w menu usterek nie mogłem znaleźć czujników w torach do Wilamowic, jest tylko Testowo i Borek. Czy jest to jakaś opcja w obwodzie torowym?

Pozdrawiam.

Strony: [1]