Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Bejdam

Strony: [1]
1
ISDR Lisków / Posterunek 3 - pytanie
« dnia: 22 Czerwiec 2020, 16:41:49 »
Witam,

Mam pytanie, dlaczego w mojej gestii jest powiadomienie dróżnika przejazdowego o odjeździe pociągu z Liskowa Miasta do Liskowa, czyli w moim kierunku? Czy to nie dyżurny z Miasta jako wyprawiający pociąg ma obowiązek powiadomić posterunek 3? Jeśli wszystko jest w porządku i tak powinno być i ja o czymś nie wiem, to jak zgłaszać zamknięcie przejazdu w takiej sytuacji? Ja to próbowałem robić tak: dwa dzwonki, info że pociąg wjeżdża, ale w takiej sytuacji nie dzieje się nic, dróżnik nie chce zamknąć przejazdu. Jeśli ja wyprawiam pociąg, zapowiadam jednym dzwonkiem dodatkowo mówię że pociąg odjeżdża to zamknięcie przejazdu niemal natychmiastowe :)

2
ISDR Lisków / Problemy z blokada od Tęczy.
« dnia: 09 Lipiec 2018, 22:17:47 »
Witam. W trybie ręcznego generowania ruchu, po przyjeździe pociągu od Tęczy do Liskowa nie mogę potwierdzić jego przybycia, klikając w odpowiedni przycisk na pulpicie. Co za tym idzie, gdy Wilamowice wyprawią kolejny pociąg bedzie on stał na Tęczy dopóki nie zwolnie blokady... pytanie jak to zrobić?

3
Symulator ISDR / Lokomotywy w oknie ręcznie generowanego ruchu
« dnia: 05 Luty 2018, 21:14:55 »
Witam. Mam malutkie pytanie. Czy można dodać inne oznaczenia lokomotyw w ręcznie generowanym ruchu niż są domyślnie? Jeśli tak, to w jaki sposób?

4
ISDR Lisków Miasto / TKS 7795 - brak wagonów na bocznicy SPEDPOL
« dnia: 19 Czerwiec 2017, 14:42:39 »
Witam. Gdy uruchamiamy symulację w sobotę o godz. 18 mamy pociąg LMS 7793 do Spedpolu. Później ta sama lokomotywa ma wracać na TKS 7795 z wagonami, jednak ja tych wagonów nigdzie nie widzę. Jakiś błąd?

5
Witam serdecznie! ;-) Założyłem ten wątek ponieważ nie bardzo wiem co zrobić z tym tytułowym pociągiem. Dobra - wiem, że jest to pociąg na nabrzeże "Odra", jednak te wszystkie wagony nie zmieszczą się na ta malutką rampę przeładunkową. Co w takim razie zrobić z resztą?

Strony: [1]