Mam nadzieję, że to nie problem, iż piszę pod swoim postem.
Otóż mogę zrekonstruować rozkład dla Tomaszowa Mazowieckiego 1987/1988. Niestety nie potrafię sobie poradzić z wytycznymi, jak wtedy powinna wyglądać stacja. Z informacji użytkowników z Discorda wynika, że:
- istniała parowozownia - nie wiem w jaki sposób była oznaczona na pulpicie,
- tor odcinka drogowego odgałęział się od toru 2 od strony Skrzynek,
- od toru 3 odbiegała bocznica do PZGS,
- istniała bocznica zakładó2 Wistom.
Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.