Forum Główne > Tomaszów Mazowiecki

poc. 226062/65

<< < (2/4) > >>

Lisu:
Tutaj jest to po części kwestia ograniczeń programu. Próby pojawiają się losowo (bodajże 90% prawdopodobieństwa uruchomienia, dokładnie nie pamietam), a rozkład powrotny do Idzikowic (226065) pojawi się pod warunkiem uruchomienia 226062 z Idzikowic. W tym przypadku program pokazuje w SWDR pociąg na 120 (?) minut przed wyjazdem i tutaj po prostu wychodzi tak, że 226062 pojawia się na długo przed 226065, tymbardziej jak 226062 przyjedzie sporo przed planem. Trzeba chwile po prostu poczekać aż się pojawi w SWDR.

Tomiexpress:

--- Cytat: dyzurnygorzow w 05 Czerwiec 2023, 21:08:44 ---[ciach..]. Jeżeli przewoźnik zamawia indywidualny rozkład dla próby to zamawia od razu w jedną i w drugą stronę, a nie tak, że nagle po dojeździe pociągu do stacji końcowej przewoźnik składa zamówienie na powrót.[ciach..]

--- Koniec cytatu ---

Wszytko zależy od rzeczywistych warunków miejscowych; Np. jeżeli na jakiejś ładowni załadunek/rozładunek miałby trwać, dajmy na to 3 dni, to rozkład powrotny składany byłby dopiero pod koniec rzeczywistego czasu rozładunku/załadunku choćby z uwagi na możliwość poślizgu operacji i jest to , u przewoźnika dla którego pracuję, normalny tryb zamawiania rj.

greg86:
Odkopię temat bo nie widać odpowiedzi, a chyba zaistniał błąd w RJ, ponieważ rzeczony pociąg wjeżdża do mnie drugi dzień z rzędu, a wyjechać nie chce.

melis:
Tak masz rację. Poc nr 226065 nie istnieje w ogóle w RJ i u mnie też stoi, bo nie wiedziałem ile czekać na jego pojawienie się w SWDR. Nie pojawi się, bo go nie ma. Trzeba będzie tę małą poprawkę zrobić.
Jest w rozkładzie. Nie ma 226065. Poprzedni przechodzi nań, ale dla tegoż, nie został utworzony rozkład :D Zlinczowac tego przekreślonego klienta, bo ów nr jest w RJ! Żeby mi to było ostatni już raz! :D

Lisu:
Nie ma go w pliku .srj w ogóle czy nie ma go w SWDR, patrzył ktoś? Jak go faktycznie nie ma to trzeba będzie zrobić poprawkę, chociaż i tak się dziwię jak to możliwe.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej