Autor Wątek: Wersja "Lite" strony internetowej isdr.pl  (Przeczytany 5509 razy)

Offline HubertusPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • Skąd: Wrocław
Wersja "Lite" strony internetowej isdr.pl
« dnia: 30 Wrzesień 2023, 12:23:02 »
Witam, ostatnio przeglądając forum na telefonie spotkałem się z można powiedzieć słabszą wersją strony ISDR'a. Nie mam pojęcia jak na nią wszedłem, prawdopodobnie nie patrząc przez chwilę na telefon coś kliknąłem. Czy ktoś miał już z tym styczność i mógłby mi powiedzieć jak się tam dostałem? bądź w jaki sposób się tam dostać?
Oczywiście link do wspomnianej strony zamieszczam w poście: https://isdr.pl/index.php?wap2 

Offline WZLoviche

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Wersja "Lite" strony internetowej isdr.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Wrzesień 2023, 12:30:34 »
Patrząc na moje doświadczenia z IPT (tam też czasem się tak działo), czasem wyświetlały się dwa linki, jeden do strony głównej, a drugi do "wersji lite". Nie miałem jednak z takową wersją strony w ISDR, więc może powód jest inny.
Pozdrawiam, Alex

Offline gumini_0317

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Skąd: z Tarnowa
Odp: Wersja "Lite" strony internetowej isdr.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Wrzesień 2023, 14:03:50 »
Witam, ostatnio przeglądając forum na telefonie spotkałem się z można powiedzieć słabszą wersją strony ISDR'a. Nie mam pojęcia jak na nią wszedłem, prawdopodobnie nie patrząc przez chwilę na telefon coś kliknąłem. Czy ktoś miał już z tym styczność i mógłby mi powiedzieć jak się tam dostałem? bądź w jaki sposób się tam dostać?
Oczywiście link do wspomnianej strony zamieszczam w poście: https://isdr.pl/index.php?wap2
Na samym dole zwyczajnej strony jest link WAP2
WAP był świetnym rozwiązaniem w czasach, gdy przeglądając strony na telefonie każdy drżał o ilość zużytych kilobajtów.

Offline HubertusPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • Skąd: Wrocław
Odp: Wersja "Lite" strony internetowej isdr.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Wrzesień 2023, 16:09:35 »
Dziękuję za wyjaśnienie.  ;)
Pozdrawiam