Forum Główne > ISDR - Tematy ogólne

Telefonogramy

<< < (3/5) > >>

MaKu:

--- Cytat: jageer w 05 Styczeń 2011, 17:28:01 ---Tu już chyba lekko przesadziłeś  ;D Nawet w wersjach nieoficjalnych podaje się pełen nr pociągu, ew nazwę jak ma np "Barbakan" itp.

--- Koniec cytatu ---

Wiesz, jeżeli masz wszystkie pociągi zaczynające się na te same dwie cyfry... to mało kto je wymienia.
Ale sądzę, ze już za bardzo zboczyło się z tematu.

zolwik:

--- Cytat: Paweł w 05 Styczeń 2011, 17:29:07 ---
--- Cytat: mateu w 05 Styczeń 2011, 16:46:46 ---Spoko Paweł nikt przecież nie chce grać w ISDR na telefonach komórkowych ;)

--- Koniec cytatu ---

Na telefonie to może nie, ale już np. na jakimś Netbooku? Wszystko się obecnie ładnie mieści na 800x600, więc głupio by było to zmieniać przez jeden detal.

--- Koniec cytatu ---


ale jakaś wersja na mobilnego windowsa byłaby fajna ;p

jageer:

--- Cytat: Paweł w 05 Styczeń 2011, 17:29:07 ---
--- Cytat: mateu w 05 Styczeń 2011, 16:46:46 ---Spoko Paweł nikt przecież nie chce grać w ISDR na telefonach komórkowych ;)

--- Koniec cytatu ---

Na telefonie to może nie, ale już np. na jakimś Netbooku? Wszystko się obecnie ładnie mieści na 800x600, więc głupio by było to zmieniać przez jeden detal.

--- Koniec cytatu ---

Tam też są większe rozdzielczości niż 800x600.

robert051:
Co do telefonogramów i ich lużnych wersji a raczej wersji coś mówiących. Np 8871 odjechał nie wiele mówi tym co rozkładu nie znają dobrze a już wersja. "Jedzie do ciebie rezerwa 8871".
Fakt że trzeba wiedzieć co znaczy słowo rezerwa. Ale to już trochę inna bajka.

zolwik:
ja to widzę tak że na początku mamy do wyboru
"jestem harcorem"  wersja dla znawców
oraz
"ale urwał" wersja dla amatorów

i np w wersji ale urwał telefonogramy w wersji podręcznikowej słowo w słowo

a w wersji jestem harcorem ustawić losowe tak jak maszyniści mają

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej