| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
Semafor kształtowy EPK
Zaczęty przez Wowas08 |
2 Odpowiedzi
36209 Wyświetleń |
wysłana przez Wowas08 |
|
|
SCS i Nastawnia Mechaniczna
Zaczęty przez Markurobloxyt |
1 Odpowiedzi
35770 Wyświetleń |
wysłana przez Paweł |
|
|
Stara Werjsa ISDR testowo
Zaczęty przez daniel_11 |
2 Odpowiedzi
37908 Wyświetleń |
wysłana przez EN57-002 |
|
|
informowanie o odjeździe pociągu na jednotor
Zaczęty przez the_janeczek |
3 Odpowiedzi
38742 Wyświetleń |
wysłana przez jageer |
|
|
rozpruta zwrotnica
Zaczęty przez daniel_11 |
3 Odpowiedzi
42623 Wyświetleń |
wysłana przez Paweł |
|
|
Tworzenie projektu pulpitu.
Zaczęty przez Abasket01 |
2 Odpowiedzi
38044 Wyświetleń |
wysłana przez jageer |
|
|
Błąd w odwołaniu usterki
Zaczęty przez ISEDRmaciej92 |
7 Odpowiedzi
50792 Wyświetleń |
wysłana przez ISEDRmaciej92 |
|
|
ISDR na scs
Zaczęty przez RandomNebula503 |
9 Odpowiedzi
65787 Wyświetleń |
wysłana przez Pr1 |
|
|
Kiedy wersja na linuxa
Zaczęty przez BartekJabol |
6 Odpowiedzi
56738 Wyświetleń |
wysłana przez W.F. |
|
|
Pociąg pod rampę.
Zaczęty przez maro198805 |
3 Odpowiedzi
40029 Wyświetleń |
wysłana przez W.F. |
|
|
Próba hamulca
Zaczęty przez Celador |
1 Odpowiedzi
40189 Wyświetleń |
wysłana przez Paweł |
|
|
Pociągi dodatkowe
Zaczęty przez W.F. |
2 Odpowiedzi
42107 Wyświetleń |
wysłana przez W.F. |
|
|
Połączenie stacji między sobą
Zaczęty przez aPiotr |
2 Odpowiedzi
41541 Wyświetleń |
wysłana przez EN57-002 |
|
|
Brak polskich znaków diakrytycznych
Zaczęty przez CzerwonyKrólik |
4 Odpowiedzi
46569 Wyświetleń |
wysłana przez MattGReen |
|
|
Zdefektowany pociąg
Zaczęty przez FRANEKSTEIN « 1 2 » |
17 Odpowiedzi
98461 Wyświetleń |
wysłana przez Dominik |
|
|
Informacja o peronie
Zaczęty przez FRANEKSTEIN |
9 Odpowiedzi
62436 Wyświetleń |
wysłana przez dyżurny27 |
|
|
Rozkłady jazdy
Zaczęty przez FRANEKSTEIN |
4 Odpowiedzi
44405 Wyświetleń |
wysłana przez FRANEKSTEIN |
|
|
17 Odpowiedzi
99757 Wyświetleń |
wysłana przez jageer |
|
|
|
Żądanie pozwolenia
Zaczęty przez Dominik |
3 Odpowiedzi
43199 Wyświetleń |
wysłana przez EN57-002 |
|
|
Okno debugowania - o co w tym chodzi?
Zaczęty przez Meril |
3 Odpowiedzi
45904 Wyświetleń |
wysłana przez Paweł |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 25 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta