Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Bejdam

Strony: [1]
1
ISDR Lisków / Odp: Posterunek 3 - pytanie
« dnia: 22 Czerwiec 2020, 21:48:47 »
Który to który to ja wiem, dziwni mnie jednak fakt, że Lisków musi powiadamiać dróżnika nawet, gdy pociąg wyprawia sąsiednia stacja. Ale jeśli mówisz, że Ls ma pewne błędy to trzeba to zaakceptować. Dzięki!

2
ISDR Lisków / Posterunek 3 - pytanie
« dnia: 22 Czerwiec 2020, 16:41:49 »
Witam,

Mam pytanie, dlaczego w mojej gestii jest powiadomienie dróżnika przejazdowego o odjeździe pociągu z Liskowa Miasta do Liskowa, czyli w moim kierunku? Czy to nie dyżurny z Miasta jako wyprawiający pociąg ma obowiązek powiadomić posterunek 3? Jeśli wszystko jest w porządku i tak powinno być i ja o czymś nie wiem, to jak zgłaszać zamknięcie przejazdu w takiej sytuacji? Ja to próbowałem robić tak: dwa dzwonki, info że pociąg wjeżdża, ale w takiej sytuacji nie dzieje się nic, dróżnik nie chce zamknąć przejazdu. Jeśli ja wyprawiam pociąg, zapowiadam jednym dzwonkiem dodatkowo mówię że pociąg odjeżdża to zamknięcie przejazdu niemal natychmiastowe :)

3
ISDR Lisków / Problemy z blokada od Tęczy.
« dnia: 09 Lipiec 2018, 22:17:47 »
Witam. W trybie ręcznego generowania ruchu, po przyjeździe pociągu od Tęczy do Liskowa nie mogę potwierdzić jego przybycia, klikając w odpowiedni przycisk na pulpicie. Co za tym idzie, gdy Wilamowice wyprawią kolejny pociąg bedzie on stał na Tęczy dopóki nie zwolnie blokady... pytanie jak to zrobić?

4
Tak, dokładnie o to mi chodzi. Jednak ja włączam ISDR z zaznaczoną opcją ręcznego generowania ruchu bez rozkładu jazdy. I mam w okienku generowania jedynie EU07, ET22, SM42, EZT, WM15 i wagony. Nie ma takich lokomotyw, jakie występują w choćby domyślnym rozkładzie jazdy tj. S200, E186, 060DA, EP09 itd.

5
Symulator ISDR / Lokomotywy w oknie ręcznie generowanego ruchu
« dnia: 05 Luty 2018, 21:14:55 »
Witam. Mam malutkie pytanie. Czy można dodać inne oznaczenia lokomotyw w ręcznie generowanym ruchu niż są domyślnie? Jeśli tak, to w jaki sposób?

6
ISDR Lisków Miasto / TKS 7795 - brak wagonów na bocznicy SPEDPOL
« dnia: 19 Czerwiec 2017, 14:42:39 »
Witam. Gdy uruchamiamy symulację w sobotę o godz. 18 mamy pociąg LMS 7793 do Spedpolu. Później ta sama lokomotywa ma wracać na TKS 7795 z wagonami, jednak ja tych wagonów nigdzie nie widzę. Jakiś błąd?

7
Tam się mieści jeden wagon... No, ale dobra - załóżmy, że tak to zrobię i co? Ten wagon się jakoś przeładuję?

8
Witam serdecznie! ;-) Założyłem ten wątek ponieważ nie bardzo wiem co zrobić z tym tytułowym pociągiem. Dobra - wiem, że jest to pociąg na nabrzeże "Odra", jednak te wszystkie wagony nie zmieszczą się na ta malutką rampę przeładunkową. Co w takim razie zrobić z resztą?

Strony: [1]