Autor Wątek: Pulpity fikcyjnych stacji  (Przeczytany 45169 razy)

Offline Tadek40

• Użytkownik
  • Weź nie komentuj tylko daj mi wyjazd.:P
Odp: Pulpity fikcyjnych stacji
« Odpowiedź #120 dnia: 08 Maj 2017, 14:45:29 »
Jeśli już to polecam usunąć te pulpity nie merytoryczne bo tu się śmieici robią.
Robię rysunki kolejowe które dają mi coś więcej do myślenia.Które rozwijają moją wyobraźnie oraz dają mi siłę do podróży pociągiem do Gensokyo.;)

Offline Kacper9

• Użytkownik
« Odpowiedź #121 dnia: 12 Maj 2017, 08:46:00 »
Tak się zastanawiam czemu nikt nie wrzuca pulpitów z SCS'a? Jak będę miał dostęp do komputera wrzucę do oceny pulpit LCS Zaworek ;)

Offline Paweł

• Administrator
  • Użytkownik
    • Beskidzka Strona Kolejowa
  • GG: 5965963
« Odpowiedź #122 dnia: 12 Maj 2017, 09:45:47 »
Bo SCS nie jest odwzorowaniem istniejącego typu urządzeń. Pulpity dla SCS proponuję omawiać na forum TD2.

Offline Tadek40

• Użytkownik
« Odpowiedź #123 dnia: 12 Maj 2017, 20:45:14 »
Cześć! Zrobiłem pulpit stacji Białobrzeg. Myśle że dobrze zrobiłem. Prosze oceńcie to. Kilka dni robiłem to. Typ pulpitu AC-20 przekaźnikowy E. Uczyłem się robić dobre troche z czytania, troche z ISDR. :P
Robię rysunki kolejowe które dają mi coś więcej do myślenia.Które rozwijają moją wyobraźnie oraz dają mi siłę do podróży pociągiem do Gensokyo.;)

Offline Paweł Piotr

• Użytkownik
« Odpowiedź #124 dnia: 12 Maj 2017, 21:51:19 »
W załączniku oryginalny pulpit sterowniczy nastawni KG stacji Kraków Główny. Twój pulpit, dla stacji mającej 6 torów, jest większy od pulpitu KG. To chyba wystarczy za cały komentarz. Jeszcze dużo się uczyć.
Paweł Piotr

Offline Tadek40

• Użytkownik
« Odpowiedź #125 dnia: 12 Maj 2017, 22:28:24 »
Czyli to znaczy że dobrze zrobiłem ten pulpit kostkowy tylko taki dość duży. Nie poprawie tego. Niech tak zostanie. :P

Offline Paweł Piotr

• Użytkownik
« Odpowiedź #126 dnia: 12 Maj 2017, 22:40:23 »
Czyli to znaczy że dobrze zrobiłem ten pulpit kostkowy tylko taki dość duży. Nie poprawie tego. Niech tak zostanie. :P
Posłuchaj człowieku - to, że masz kolosalne braki wiedzy o kolei, jako zjawisku, firmie i przepisach, to jeszcze masz braki w logicznym rozumowaniu. Przestań zaśmiecać ten wątek kolejnymi bzdetami, tylko weź się do nauki. Jeśli nie zna się alfabetu - nigdy nie zostanie się pisarzem. Każda Twoja kolejna próba jest i będzie nieszczęściem. Nie masz wstydu czy nie masz krzty honoru, by z uporem godnym lepszej sprawy robić z siebie pośmiewisko?
Paweł Piotr

Offline Tadek40

• Użytkownik
« Odpowiedź #127 dnia: 12 Maj 2017, 23:34:27 »
Posłuchaj człowieku - to, że masz kolosalne braki wiedzy o kolei, jako zjawisku, firmie i przepisach, to jeszcze masz braki w logicznym rozumowaniu. Przestań zaśmiecać ten wątek kolejnymi bzdetami, tylko weź się do nauki. Jeśli nie zna się alfabetu - nigdy nie zostanie się pisarzem. Każda Twoja kolejna próba jest i będzie nieszczęściem. Nie masz wstydu czy nie masz krzty honoru, by z uporem godnym lepszej sprawy robić z siebie pośmiewisko?
Jednak zaprzestane działalnośći z pulpitami kostkowymi bo widze że tylko ciągle problemy z moim pulpitami.

Online jageer

• Użytkownik
  • Specjalista ds. prowadzenia ruchu.
« Odpowiedź #128 dnia: 13 Maj 2017, 10:27:36 »

Powodzenia na nachylaniu się potem nad takim pulpitem ;) Jest książka o urządzeniach typu "E" tam też jest o pulpitach. Jakie były standardowe wymiary produkowanych nastawnic typu AC-20.  A w nocy jakbyś zrobił przebieg, to ten szereg lampek by Ci tak dał po oczach, że byś nie wytrzymał :D

Poniżej przykład pulpitu zagospodarowanego co do ostatniej kostki ;) Pulpit prawdziwy z nastawni "EW" na elektrowni Rybnik, gdzie miałem okazję pracować. A w rzeczywistości cały po remoncie na żarówkach typu LED.
« Ostatnia zmiana: 13 Maj 2017, 10:32:38 wysłana przez jageer »
Tak też można mili moi.
Tor zajęty, a wjazd stoi.

Offline centarail

• Użytkownik
« Odpowiedź #129 dnia: 13 Maj 2017, 23:31:16 »
Tak sobie od pewnego czasu dłubię nad pulpitem Grabiszyna (z przed modernizacji oczywiście). Jest możliwość podłączenia tego później pod ISDR'a?

Offline zolwik

• Użytkownik
  • ISEDR
    • Trainz
  • GG: 9311740
« Odpowiedź #130 dnia: 14 Maj 2017, 10:23:15 »
Jak napiszesz całą resztę modułów, zależności itp to tak. Sam pulpit możesz sobie jedynie oglądać
Trainz

Offline Paweł

• Administrator
  • Użytkownik
    • Beskidzka Strona Kolejowa
  • GG: 5965963
« Odpowiedź #131 dnia: 14 Maj 2017, 12:58:22 »
Edytor EPK był używany w poprzednich wersjach ISDR. Planowane przyszłe wersje z ładowaniem danych stacji z plików używać będą pulpitów z innego edytora.